Sledujte naše koťátka na Instagramu!

Kdo z Vás vlastní sociální platformu Instagram, tak má možnost sledovat některá koťátka z našich odchovů. Nový majitelé jim totiž založili vlastní kočičí účet. Zde máte některé z nich: 


Barney a Cleo Aryabengals*CZ

Dva kluci z Prahy, kteří se hledali, až se našli. Barney ve zbarvení brown a druhý ve snow mink.


Benny Chester Aryabengals*CZ

Benny Chester dělá radost u dvou malých dětí a žije si svůj rodinný život.


Cassie Aryabengals*CZ

Cassie je z prvního vrhu od Maggie, jako kotě to bylo jedno z těch nejsvětlejších brown koťat, co jsme kdy měli. Je to velká mazlivka i zvědavka v jednom.


Dixie Aryabengals*CZ

Dixie je rozmazlovaný jedináček, kde hlavní pozornost má právě ona. Chodí na procházky a doma si vydobila u kočičích páníčků kočičí kolo a mnoho prolejzaček.


Dixie Jr. a Francesca Aryabengals*CZ

Dixie Junior byla do nedávna jediná kočička v domě, ale nesmíme zapomenout na malou holčičku, se kterou často spinká. Do jejich gangu se přidala Francesca, se kterou Dixie spinká v posteli. Jsme rádi, že jste si znovu vybrali naši CHS!


Eddie Aryabengals*CZ

Eddie s páníčky často výletuje a cestování zvládá na jedničku. Umí pořádně řádit, ale taky se i potulit a ukázat, jak páníčky miluje.


Elliot Aryabengals*CZ

Elliotek dělá radost majitelům v Brně a jeho oblíbené místo na spaní je zámek z Ledového Království, který je i v naší CHS u dětí – nadsázka. Kočičí tyčky jdou u něj na dračku.


Edward Aryabengals*CZ

Edward je nejtmavší brown kocourek z vrhu E a moje panička o mě tvrdí, že někdy vypadám, jako by mě posedl ďábel, ale ve skutečnosti to jenom hraju a jsem mazlík první kategorie.


Ellie Aryabengals*CZ

Ellie a její roztomilej kukuč dostal skoro každého. Každopádně umí být i pěkná zlobivka a ukázat svou bengálskou povahu. 


Freddie Aryabengals*CZ

Freddie je nejvíc flegmatické koťátko, které jsme v CHS měli. Nechá si vše líbit a jeho trpělivost je obdivuhodná. Je to i celkem kliďas a zatím většinu dne prospí.


Fallinka Aryabengals*CZ

Fallinka šla k paničce, která má doma už jednu kočičku a pejska. O zábavu není v téhle partě nouze. A pokud hledáte kvalitní veterinářku, tak napište Fallince, ona zprávu majitelce předá, jelikož je to veterinární sestřička se srdcem na pravém místě.


Fill Aryabengals*CZ

Nový Instagram získal i Fill, který dělá radost na Slovensku. Je u dvou malých dětí, takže se pro něj vlastně nic nemění. Vybít jeho energii dá zabrat, takže si připravte všechny kočičí hračky a hodně štěstí páníčkům!


Gigi Aryabengals*CZ

Jediná holčička ve vrhu G ve zbarvení double snow mink, která dělá radost v Brně. Doma má za parťáka kocourka Zora. Možná si dá pár granulí pro koťátka, ale paničko neboj, nepřiberu z nich moc.


Gatsby Aryabengals*CZ

Úplně nový profil dostal kocourek Gatsby, který je ve zbarvení seal mink charcoal. Jeho finální podoba bude kolem roka až roka a půl. Páníčkům na vše odpoví mňouknutím a večer za mazlí na klíně.


Gaston Aryabengals*CZ

Gaston si sbalil batůžek do Bratislavy na Slovensko. Doma mu dělá radost malá princezna, která se ho nemohla dočkat. Vánoce už stráví společně!

<strong>Tereza Šulc</strong>

Tereza Šulc

- Zakladatelka CHS Aryabengals *CZ

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest