Sledujte naše koťátka na Instagramu!

Kdo z Vás vlastní sociální platformu Instagram, tak má možnost sledovat některá koťátka z našich odchovů.

Nový majitelé jim totiž založili vlastní kočičí účet. Zde máte některé z nich: 


Barney a Cleo Aryabengals*CZ

Dva kluci z Prahy, kteří se hledali, až se našli. Barney ve zbarvení brown a druhý ve snow mink.

 


Benny Chester Aryabengals*CZ

Benny Chester dělá radost u dvou malých dětí a žije si svůj rodinný život.

 


Cassie Aryabengals*CZ

Cassie je z prvního vrhu od Maggie, jako kotě to bylo jedno z těch nejsvětlejších brown koťat, co jsme kdy měli. Je to velká mazlivka i zvědavka v jednom.


Dixie Aryabengals*CZ

Dixie je rozmazlovaný jedináček, kde hlavní pozornost má právě ona. Chodí na procházky a doma si vydobila u kočičích páníčků kočičí kolo a mnoho prolejzaček.

 


Dixie Jr. a Francesca Aryabengals*CZ

Dixie Junior byla do nedávna jediná kočička v domě, ale nesmíme zapomenout na malou holčičku, se kterou často spinká. Do jejich gangu se přidala Francesca, se kterou Dixie spinká v posteli. Jsme rádi, že jste si znovu vybrali naši CHS!

 


Eddie Aryabengals*CZ

Eddie s páníčky často výletuje a cestování zvládá na jedničku. Umí pořádně řádit, ale taky se i potulit a ukázat, jak páníčky miluje i když se tváří věčně naštvaně. Panička říká, že to není pravda a jsem roztomilej a trošku rád papám protože jsem v 6 měsících měl už přes 6 kilo.

 


Elliot Aryabengals*CZ

Elliotek dělá radost majitelům v Brně, Dostal povolenku a může se promenádovat i venku na vodítku a moc se mu to líbí!

 


Edward Aryabengals*CZ

Edward je nejtmavší brown kocourek z vrhu E a moje panička o mě tvrdí, že někdy vypadám, jako by mě posedl ďábel, ale ve skutečnosti to jenom hraju a jsem mazlík první kategorie.

 


Ellie Aryabengals*CZ

Ellie a její roztomilej kukuč dostal skoro každého. Každopádně umí být i pěkná zlobivka a ukázat svou bengálskou povahu. Jako jedna z mála má obrovské rozetky a kde kdo ji obdivuje.

 


Freddie Aryabengals*CZ

Freddie je nejvíc flegmatické koťátko, které jsme v CHS měli. Nechá si vše líbit a jeho trpělivost je obdivuhodná. Letos v létě k němu přibude bráška od nás, Charlie.

 


Fallinka Aryabengals*CZ

Fallinka šla k paničce, která má doma už jednu kočičku a pejska. O zábavu není v téhle partě nouze. A pokud hledáte kvalitní veterinářku, tak napište Fallince, ona zprávu majitelce předá, jelikož je to veterinární sestřička se srdcem na pravém místě.

 


Fill Aryabengals*CZ

Nový Instagram získal i Fill, který dělá radost na Slovensku. Je u dvou malých dětí, takže se pro něj vlastně nic nemění. Vybít jeho energii dá zabrat, takže si připravte všechny kočičí hračky a hodně štěstí páníčkům!

 


Gigi Aryabengals*CZ

Jediná holčička ve vrhu G, která dělá radost v Brně. Doma má za parťáka kocourka Zora. Možná si dá pár granulí pro koťátka, ale paničko neboj, nepřiberu z nich moc.

 


Gatsby Aryabengals*CZ

Nový profil dostal i kocourek Gatsby, který je ve zbarvení seal mink charcoal. Jeho finální podoba bude kolem roka až roka a půl. Páníčkům na vše odpoví mňouknutím a večer za mazlí na klíně.

 


Gaston Aryabengals*CZ

Gaston si sbalil batůžek do Bratislavy na Slovensko. Doma mu dělá radost malá „člověčí“princezna, která se ho nemohla dočkat. Příští rok si prý vezmou od nás dalšího parťáka!:)

 


Honey Aryabengals*CZ

Honey se nastěhoval k parťákovi Simbovi a společně dělají svým majitelům dvojnásobnou radost.

 


Hagrid Aryabengals*CZ

Hagrid se nastěhoval k Georgovi, britskému kocourkovi. Ze začátku moc nechápal, proč na sebe syčeli, ale nakonec se z nich stávají parťáci! 


Harry Aryabengals*CZ

Harry je rozmazlovaným jedináčkem, který si vychutnává veškerý servis od svých páníčků.


Hugo Aryabengals*CZ

Hugoušek byl miláček naší nejmladší chovatelky, dcerky, která oslavila 5. narozeniny. Loučení bylo velmi těžké a jeho Instagram sleduje velmi často. Hugoušek byl takový plyšáček, se kterým si člověk mohl dělat, co chtěl. Neuvěřitelná a výjimečná povaha!:) Doma je s pejskem Annabell, radost na ně koukat, jak se mají rádi.


Chester Aryabengals*CZ

Chester se potatil ve zbarvení seal lynx charcoal. Byl to mamánek, ale nyní dělá radost nové rodince, kde teprve ukazuje svůj temperament.


Chicco Aryabengals*CZ

Chicco byl nejmenší ve vrhu, ale už všechny pěkně dohání a je to mazlivka a ďáblík v jednom.


Chip Aryabengals*CZ

Chip byl hrozně kontaktní koťátko už u nás a zůstalo mu to dodnes. Dělá společnost malé princezně, se kterou se neustále mazlí, ani mu nevadí, že se jedná člověčí mládě. Jsou to parťáci.


Ilja Aryabengals*CZ

Ilja má dva bráchy ve stejném zbarvení, takže majitelka to měla s výběrem složitější. Naštěstí tenhle chytrolínek k ní udělal první krok a tak si získal její srdce. Doma mu dělá společnost britka Mouřina.


Indigo Aryabengals*CZ

Indigo měl težší start i když si to sám neuvědomoval. Majitelé neměli na jeho platbu a řekli nám to až v den odběru. Indigo kvůli neupřímnosti a neustálým lžím hledal nový domov a našel ho hned. A kde jinde než už u Barneyho a Clea, kteří jsou taky od nás. 


 

<strong>Tereza Šulc</strong>

Tereza Šulc

- Zakladatelka CHS Aryabengals *CZ

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest